خدمات

مشاوره گمرکی و ترخیص کالا

مشاوره امور گمرکی و ترخیص کالا

شرکت بازرگانی "راسا تجارت "عضو رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران دارای دفتر نمایندگی در شهر تهران مفتخریم بعنوان مشاور شرکت های بازرگانی و تولیدی در حوزه های واردات ، صادرات ، ترخیص کالا ، اخذ مجوزهای مربوطه اعم از ثبت سفارش ، تجهیزات پزشکی  و دندانپزشکی، بهداشت ، انرژی اتمی ، استاندارد ، تعیین تعرفه و ارزش کالا ، انجام پروژه های کمسیون حل اختلافات گمرکی ، حواله های بانکی ، خرید خارجی و حمل و نقل بین المللی در کنار شما واردکنندگان محترم هستیم.

انجام تشریفات ترخیص کالا از گمرکات کشور منوط به مجوز ثبت سفارش از وزارت بازرگانی (سامانه جامع تجارت) میباشد که باید قبل از بارگیری کالا در مبدا اخذ گردد ، چنانچه کالا بدون مجوز ثبت سفارش وارد قلمرو گمرک شود و به دلیل قوانین و مقررات تصویب شده هیات وزیران مشمول ممنوعیت شود ، مجوز ثبت سفارش توسط کارشناسان وزارت بازرگانی تایید نمیگردد و باید کالای وارداتی که در گمرک موجود میباشد را مرجوع نمود.

شرکت بازرگانی "بدراندیشان پارسیان" با در اختیار داشتن نیروهای مستقر در وزارت بازرگانی تهران و استان های کشور دارای تجربه و سوابق چندین ساله در زمینه اخذ مجوز ثبت سفارش و مسلط به سیستم سامانه جامع تجارت اقدام به ثبت سفارش کمتر از یک روز می نماید. 

رمز موفقیت شرکت بازرگانی "بدراندیشان پارسیان " و تمایز به رقبا در ارائه شفافیت  مدارک گمرکی ، عقد قرارداد رسمی حقوقی ، تحویل فاکتور رسمی و فیش های واریزی صورت گرفته میباشد ، و این همه میسر نگردیده جز با عنایت پروردگار متعال و چارت سازمانی موفق که با تلاش بی وقفه با نظم ،  دقت و سرعت موجب آن گردیده اند که واردکنندگان محترم کالاهای تجاری خود را با اعتماد کامل جهت ارائه خدمات  ترخیص کالا نزد این شرکت قرار دهند.

حال در صورتی که شرکت صادرات و واردات یا شرکت تولیدی، کشور خاصی را به منظور واردات مد نظر نداشته باشد باید تصمیم گرفت که واردات از کدام کشور چرا و چگونه انجام گردد؟

البته برخی از کالاها دارای برند مبدأ هستند به عنوان مثال شلوار جین با واردات از ترکیه تأمین می‌شود یا واردات ماشین آلات صنعتی در کارخانه‌های با سطح تکنولوژی بالا با واردات از آلمان صورت می‌گیرد، یا واردات شیرآلات و صنایع پمپ‌سازی با واردات از ایتالیا انجام می‌شود.

به عنوان مثال در صورتی که کسی تمایل به واردات اسباب بازی داشته باشد می‌بایست واردات خود را از شانتو چین انجام دهد. شرکت ترخیص کارا می‌تواند اطلاعات و داده‌های دقیق را در خصوص واردات کالا اعم از واردات کالا از چین، واردات کالا از ترکیه، واردات کالا از اروپا و … را به مشتریان خود بدهد به گونه‌ای کدام کالا را از کدام مبدأ تأمین نماید و پیچیدگی‌ها و منافع هریک ارائه خواهد کرد.